Існує кілька видів інсталяцій, набагато більше брендів і моделей, але у всіх є загальний вузол - система змиву, що складається з панелі з кнопкою, зливного пристрою, бачка і обв'язки.
Хотите качественную инсталляцию для унитаза, именно инсталляция Grohe Германия гарантирует качество на высшем уровне, надежность и прочность в использовании.
Змивна панель буває більше 10-20 см в довжину і ширину. Це обумовлено подвійним функціоналом: крім управління спуском води вона декорує ревізійне вікно, передбачене для ремонту арматури бачка. Кнопки випускаються із пластику, металу або скла.
Зливні пристрої діляться на механічні, пневматичні і електронні. Механіка працює за тим же принципом, що і в звичайному унітазі, відкриваючи клапан впливом штовхача на систему передач. Завдяки простоті подібні вузли надійніше інших і дешевше.
Пневматичний змив активується за допомогою стиснутого повітря, що витісняється з еластичного резервуара під кнопкою, коли на неї натискають. Імпульс передається на арматуру бачка по гнучкій трубці. Плюс в тому, що таку панель можна розмістити на відстані до 2,5 метрів від унітазу.
Електронні конструкції оснащуються автоматичним приводом. Змив запускається інфрачервоним датчиком, коли людина залишає вбиральню, або дотиком до сенсорної панелі. Наявність другої опції в домашньому туалеті бажано, адже йоржиком зручніше користуватися під час змиву або після. Недолік цього варіанту - висока вартість.
Також бувають економічні системи - дворежимні і з опцією «змив-стоп». Перші дозволяють вибір між зливом всієї води з бачка або половини (часом 2/3), другі зупиняють процес повторним натисканням на будь-якій стадії.
Іноді корисна опція, протилежна попереднім. У ряді моделей пропонується режим безперервного змиву, коли потік води не зупиняється автоматично, потрібно ручне відключення.
Бачки прихованого монтажу виготовляють з пластика. Їх зовнішній вигляд зі зрозумілих причин не важливий. При виборі треба звернути увагу, з якого боку зроблена підводка води. У бюджетних моделей зазвичай лише один варіант, у більш дорогих можливі кілька. Хороший бачок має ізоляцію від конденсату (це важливо, щоб в холодну пору року за облицюванням не виросла цвіль), а також досить просторе для проведення огляду та ремонту ревізійне вікно.
Бувають моделі без резервуара, що здійснюють змив потоком, що надходять безпосередньо з трубопроводу, під контролем системи управління. Їх глибина менше за рахунок відсутності бачка, але якість змиву залежить від напору у водопроводі.
Обв'язка включає вхідну і змивну гарнітуру. Тут все стандартно, вибирати особливо нема чого, крім відсутності або наявності звукоізолюючою панельки поверх впускний трубки. Випуск найчастіше оснащується перехідником 90/110 мм.