Як облицювати приватний будинок різними матеріалами

Апрель 4, 2020
Как сделать бур для бурения

При обробці приватного будинку важливо, щоб він не тільки презентабельно виглядав, але і був теплим, надійним і довговічним. Сьогодні домогтися цього можна за допомогою самих різних облицювальних матеріалів.

На сайте компании вы можете Трафареты из пластика на заказ заказать по низкой цене.

Традиційний, перевірений століттями матеріал для облицювання будівлі - цегла. Він охайно виглядає, недорого коштує і підходить для нашого клімату. Цегла - екологічно чистий матеріал, зносостійкий і стійкий до вологи. Сучасні технології дозволяють виконувати його в різних колірних рішеннях. Фасадна цегла має найбільшу зносостійкість.

Найпоширеніший варіант обшивки приватного будинку сьогодні - це вінілові панелі. Сайдинг з вінілу має ряд переваг, посперечатися з якими складно. По-перше, він довговічний: чи не згниє і не буде з'їдений термітами. По-друге, він не потребує фарбування і складному догляді. По-третє, його відносно низька ціна і простота монтажу роблять сайдинг привабливим для різних верств населення. Однак вінілові панелі мають і недоліки, наприклад, слабку повітропроникність. Також вініловий сайдинг може трансформуватися в сильний мороз.

Для заміських котеджів часто використовують штучний облицювальний камінь . Він дорого виглядає, дозволяє гідно вирішувати архітектурні завдання, наприклад, красиво оформити цоколь або вхідну групу, зробити колони, декоративне панно і т.д. Штучний камінь вражає різноманітністю забарвлень і фактур. Тим більше що виробляють його з урахуванням суворого російського клімату. Звичайно, плитки з декоративного бетону для облицювання дешевше натурального каменю, проте все ж поступаються йому в терміні служби.

Останнім часом все більшою популярністю користуються фасадні облицювальні панелі. Вони можуть імітувати будь-яку поверхню і виробляються з самих різних матеріалів: від металу до скла і ламінату.

За рахунок цього розмаїття створюються будь-які зовнішні ефекти. Облицювальні панелі володіють усіма необхідними властивостями: міцністю, волого- і морозостійкістю, довговічністю.

Для прихильників класичного стилю в зовнішньому оформленні будівлі існує декоративна штукатурка. З її допомогою можна домогтися ідеально рівних стін будь-якого кольору і фактури.

Декоративна штукатурка з легкістю комбінується з іншими оздоблювальними матеріалами, такими як цегла або оздоблювальний камінь . Крім того, її неважко нанести самостійно.

Рассказать о статье