Вакуумна технологія

Декабрь 2, 2021

Для скріплення компонентів у пневмосистемах прийнято використовувати пневматичні трубки. Серед основних характеристик цього виробу варто відзначити його легкість, еластичність та гнучкість. Крім того, трубка поліуретанова пневматична відрізняється своєю стійкістю до стирання, гідролізу, а також негативного впливу різних розчинників, палива, масел, ультрафіолетового випромінювання, бактерій та інших мікроорганізмів. Також заслуговує на увагу той факт, що пневматичні трубки характеризуються відносно низьким рівнем стійкості до негативного впливу ефірів, кетонів і кислот.

Заказать блочные присоски для консольных систем вы можете на сайте компании в удобное для вас время

Попит на вакуумну технологію існує у різних галузях промисловості, у своїй використовуються як індивідуальні компоненти, і комплектні рішення. Компанія є одним із провідних постачальників у світі, у своїй діяльності вона поєднує накопичений протягом кількох десятиліть досвід та великі експертні знання з прагненням створювати індивідуальні рішення для своїх клієнтів, що працюють у різних галузях промисловості. Допомагає компаніям, що розробляють технології автоматизації, транспортної обробки та затискачів, більш ефективно планувати виробничі процеси та розвивати нові напрямки діяльності із застосуванням вакуумної технології.

Відмінною особливістю всіх вакуумних компонентів та систем є використання вакууму як утримуючої сили. Вакуумна технологія використовується у найрізноманітніших галузях. Компанія надає підтримку та допомогу підприємствам, що працюють у різних секторах промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво хімічної та фармацевтичної продукції, виробів зі скла та дерева, логістику, упаковку та вітроенергетику. Особливу увагу ми приділяємо виконанню специфічних вимог різних секторів промисловості та створенню індивідуальних рішень із застосуванням вакуумної технології.

Інноваційна вакуумна технологія: від окремих компонентів до системних рішень

Завдяки наявності окремих вакуумних компонентів, починаючи від присосок і закінчуючи спеціальними захватами та вакуумними генераторами, компанія може запропонувати продукцію максимально точно відповідну вимогам. Крім асортименту окремих компонентів, до асортименту компанії входять системи вакуумних захватів, які представлені системами для захоплення шарів або системами захватів великої площі та присосок-спайдерів. Модульна конструкція забезпечує максимальний рівень універсальності всіх компонентів і готових до підключення систем.

Рассказать о статье