Практично кожен мріє про заміський будинок, де буде розміщуватися комфортабельний басейн. До того ж його можна використовувати не тільки, як засіб для купання, але і як ємність, вода якої застосовується для поливу, що без сумніву можна зарахувати до додаткових переваг.
Заказать обслуживание бассейнов в Одессе качественно вы можете на сайте https://odessa.uhod.ua/obsluzhivanie-basseynov-odessa.html по отличной цене.
Спорудити басейн в заміському будинку не дорого і не складно. Застосування будівельних технологій дозволяє зробити басейн самостійно і без праці. Крім того, також легко можна встановити додаткові аксесуари до басейнів, наприклад, можна придбати додаткові цікаві пристрої, щоб купатися було весело і комфортно.
Кілька порад як своїми руками створити басейн:
Визначиться з формою, розмірами і місцем розташування басейну. Для того щоб купання приносило максимальне задоволення його слід розмістити на освітленому сонцем ділянці. Великих розмірів басейн важко наповнюється, для прогріву води потрібно більше часу і міцність такого басейну значно знизиться. Найбільш оптимальними формами для басейнів прийнято вважати квадрат, овал, коло.
Передбачити систему подачі і зливу води. Ділянка необхідно підготує і пересадити все квіти чагарники і дерева з цього місця. На обраній ділянці за допомогою стрічки для замірів, шнура і кілочків необхідно відзначити кордону майбутнього басейну, які як мінімум на 50 см повинні бути більше бажаного розміру. Також басейн доведеться поглибити на таку ж відстань від оптимальної глибини 1,3-1,6 м.
Стіни басейну в котловані слід зробити з невеликим ухилом приблизно на 4 °, це допоможе запобігти осипання землі на дно.
Дно майбутнього басейну слід добре утрамбувати і зробити піщану подушку в 30 см., Поверх якої розстелити в два шари руберойд.
Необхідно зібрати опалубку по периметру котловану і залити її гідробетона. Для більшої міцності опалубку слід армувати за допомогою сталевої сітки. Через 12 годин після того як бетон застигне опалубку знімають, а на стіни пензликом наносять цементне молочко (вода з цементом).
Дну басейну необхідно приділити увагу:
1. Товщина дна повинна становити не менше 30 см.
2. Армування дна обов'язкова умова для якісного басейну.
3. Підстава басейну необхідно зробити ідеально рівним.
4. Також дно повинно мати не великий ухил для того щоб воду було зручно зливати.
Ще на етапі закладання арматури в стіни басейну на дні визначається найнижча точка, і там встановлюють зливну трубу, яка передбачає безпроблемної злив залишків води. Таку трубу розташовують під кутом 5-6 °, на одному її кінці повинен розташовуватися водозапорної вентиль.
Побудувати басейн на дачі самостійно не викличе особливих труднощів. Консультації з грамотними фахівцями та застосування сучасних технологій дозволяють створити басейн, швидко і якісно і з застосуванням останніх будівельних новинок.