Підготовка стен для нанесених живих обоїв

Январь 15, 2020
Гидроинжстрой принял участие в

Підготовка стен для нанесених живих обоїв. Поверхності з гіпсокартоном

В даний час гіпсокартон широко використовується при возведении внутрішніх перегородок. Листи фіксують вінтамі, а стики виражаютьваються штукатурними смісями. Вы можете посетить лучший источник для выбора и покупки жидких обоев по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Тільки з'єднані листівки є найбільш поширеними помилками під час підготовки стенів до наближення живих обоїв, коли вони можуть бути присвячені появі п’яти після того, як матеріал SILK PLASTER вже є на стені, особливо якщо ви використовуєте світлі кольори.

Потрібно важливо замазати всю стену, хотя гіпсокартонні плитки дуже ровні, важливо перемогти, що має бути таким же білим кольором, що і залишилася частина стени. Тогда не забудьте покрити стену білої матової краской.

Места, де може з’явитися ржавчина (болти, шурупи, гвозді, гвозди та т. Д.), Досить бути точно покритими краской на масляній основі для попередження рішень.

Стени в старих будівлях

Матеріали, використані при будівництві старих домів, були досить низькими якостями. Часто навіть неясно, з каких матеріалів, що створюють ці стени. Такі стени дуже коварні, після чого вони можуть випустити ржавчину, яка приведе до желтого пятнаму. Для того, щоб уникнути появи п’яних ружавічок, важливо очистити і підготовити надійність перед тем, як приступити до нанесення Silk Plaster.

Виявляйте надійність штучної штуки / штукатурку і нанесіть її в один шар любовного грунтовочного розчину на водяній основі, час висиханія між слоями 3-4 години. Струйний колір з білою матовою краской.

У випадку відсутності грунтовки на водяній основі ми рекомендуємо зайняти покриття її будь-якої масляної краской білого кольору. Затем покройте його звичайною білою матовою красою для хорошої адгезії.

Можно використовувати інші складові, доступні на ринке, перед тим, як наносити живих обоїв на стену, рекомендується почати протестувати їх на малій поверхні.

Бетонна, частково шпаклевана стена, кирпічна оштукатуренна стена

Повноцінна розова поверхня зі штучною / штучною і грунтовкою в одному шарі любого грунтовочного розчину на водяній основі, під час висихання між слоями 3-4 години. Струйний колір з білою матовою краской.

При відсутності грунтовки на водяній основі використовують любую водостійку грунтовку або любую водостійку матову краску. Виберіть найкращий варіант грунтовки, проконсультируйтесь із продавцями у вашій країні.

Якщо бетонна стена споконвічно слаба, плохо відслаюється, відслаюється, застосовується будь-які матеріали, які спочатку затруднюються з-за того, що адгезія практично відсутня. Насправді це було необхідне нанести стандартне освітлення, яке добре представило різних виробників на ринке будівельних матеріалів.

Места з виступаючими металлическими приватними

Відноситься до деталей постійної арматури / арматури, дихальних путей і т. Д. Такі місця повинні бути покриті точечной красою на масляній основі для запобігання ружанню.

Стени часто окрашені в яскраві кольори (світлі верху та темні знімки)

Ця техніка часто використовувалась раньше. Важно пропонуйте проявити кольори («ватерлінії») після висиханії Silk Plaster. У цьому випадку ми рекомендуємо нанести штучну штуку / штукатурку на надійність і залишити її смішну клею ПВА і будь-яку водостійку матову красу для фасадів (кладка) в пропорції 1: 3. Потрібно, введіть 2-3 складних грунтовки, покажіть не потрібний однорідний білий колір на стені .

Рассказать о статье