Міфи і правда про воду

Октябрь 11, 2019
Процесс бурения скважин на

Від народження і до смерті людина контактує з водою. Ця звична і природна субстанція, але при цьому навколо елемента склалося чимало міфів, які не завжди відповідають правді. Тому розглянути і зруйнувати поширені 4 міфу про воду буде дуже корисно.

Быстро купить жд білети вы можете на нашем сайте.

Міф №1: вода придатна для пиття, якщо немає присмаку, запаху і кольору.

Правда: багато речовини, що не мають ні кольору, ні запаху здатні стати серйозною загрозою здоров'ю людини. Щоб визначити рівень забрудненості води доводиться проводять складні аналізи в лабораторних умовах. Про чистоту же речовини можна говорити не варто робити, якщо вона не має кольору, а коли у неї є трохи блакитний відтінок.

Міф №2: кип'ячена вода корисніше для людини, ніж сира.

Правда: з дитинства багатьом людям (особливо городянам) вбивають в голову, що сира вода менш корисна, ніж кип'ячена. У реальності, кип'ятіння необхідно лише в разі, якщо в рідині міститься велика кількість небезпечних мікроорганізмів і хлору. Саме ж кип'ятіння знижує якість води - вміст розчиненого кисню скорочується, через що її якість погіршується.

Міф №3: найкориснішою водою є вода.

Правда: компанії, що займаються випуском бутильованої води, застосовують технологію фільтрації, засновану на способі зворотного осмосу. Для цього вона пропускається через складну систему фільтрів з найдрібнішими мембранами. В результаті на виході виходить рідина, очищена від більшості домішок, і за властивостями близька до дистильованої. Однак не варто забувати - природна вода, в тому числі заповнює колодязі , може містити як шкідливі, так і корисні домішки. Так що, постійне вживання такої рідини може привести до мінерального дисбалансу і загального нездужання, постійну слабкість.

Міф №4: для очищення води найкраще підходять фільтри типу глека.

Правда: такі фільтри містять звичайний активоване вугілля. Так, він здатний вловлювати більшість сторонніх сполук, здатних завдати шкоди здоров'ю людини. Але при цьому його ресурс обмежений, через що його доводиться часто міняти - відновити використаний фільтр просто неможливо. Також неможливо точно повідомити, як часто доведеться міняти фільтр - це залежить і від інтенсивності використання, і від кількості солей, що містяться у воді. Коли ж фільтр накопичує надмірну кількість солей, вони починають розчинятися і переходити в воду. В результаті після фільтрації вона має гірші характеристики, ніж до.

Рассказать о статье