Як правильно обрати дров’яні грилі?

Апрель 15, 2023

Дров’яні грилі – гарний вибір для тих, хто полюбляє класичне приготування страв на відкритому вогнищі. Це зручно та швидко. Самі страви вийдуть дуже смачними, корисними, в них оптимально збережені поживні речовини, смак та аромат будуть на вищому рівні. Важливо розібратися, які є переваги у таких грилів та як правильно підібрати гарну за своїми пріоритетами модель.

Головні переваги дров’яних грилів

Дров’яні грилі мають чимало переваг. Вони – це класика грилінгу. Для приготування їжі потрібно розвести вогонь, покласти м'ясо на решітку чи нанизати його шматочки на шампур. А далі залишається лише чекати приготування. Страва буде мати чудовий аромат завдяки використанню дров, а всередині вдасться зберегти її соковитою. А також моделі підходять для приготування риби, овочів та навіть мучних страв.

Дров’яний гриль для використання на вулиці

До ключових переваг обладнання можна віднести:

  • швидкий розігрів – загалом достатньо приблизно 30 хвилин;
  • можливість постійно підтримувати високу температуру на протязі 2-2,5 годин;
  • доступність використання різних інструментів для розпалювання;
  • ретельне та швидке приготування різних страв.

Загалом є можливість обирати з широкого різноманіття товарів. У деяких моделей є і додаткові корисні функції. Наприклад, одні можуть використовуватися у якості додаткового місця для зберігання посуду за рахунок наявності великій робочій зони, а інші – як садовий камін тощо.

Гриль на дровах для вулиці

Як вибрати потрібну модель?

Від правильного підбору залежать легкість та зручність подальшого використання моделі. Перше, що потрібно, це вирішити, на яку кількість людей треба готувати. А також варто приділити увагу тому, чи потрібні якісь додаткові функції. Загалом подібні моделі підходять для смаження м’яса, риби, овочів, для копчення, а також готування на прямому вогні.

Вуличний гриль на дровах

Як паливо для моделі можна придбати дерев'яні гранули, саму деревину або вугілля. Особливої уваги заслуговує матеріал корпусу та решіток. Краще, коли це міцний метал. Для зберігання дров також може бути спеціальний відсік, що покращує комфорт використання.

Вигідно купити гарну модель за доступною ціною можна, зайшовши за посиланням https://grillpoint.com.ua/grili/drovyanue-grili/ на сайт магазину «Грілпоінт». Пропонується велика кількість гарних варіантів від відомих виробників, наприклад, Weber, якого цінують у світі за високу якість, гарний дизайн, унікальні технології. Обирайте краще для себе рішення або звертайтеся за допомогою до консультантів. Купуйте для себе дерев’яний гриль та насолоджуйтеся процесом приготування смачних страв на відкритому вогні. 

Рассказать о статье