Група новітніх та сучасних токарних верстатів із вертикальним розташуванням

Июль 22, 2022

ТОКАРНО-КАРУСЕЛЬНІ ВЕРСТАТИ

Група токарних верстатів із вертикальним розташуванням шпинделя називається токарно-карусельною. Відмінною особливістю верстатів цієї групи є токарна обробка деталей, що мають значну вагу при обмеженій довжині. До Ваших послуг металообробка з чпу україна за самою вигідною та недорогою ціною. До списку найбільш важливих параметрів цього обладнання входить:

висота оброблюваної деталі та її діаметр;

розмір (діаметр) планшайби;

максимальна величина переміщення супортів як у вертикальному, так і горизонтальному напрямку;

кут нахилу супорта (величина);

швидкість та відстань переміщення поперечки;

кількість швидкостей подачі;

кількість оборотів планшайби

потужність верстата.

Високі параметри продуктивності та тривалості експлуатації зумовили широке поширення токарно-карусельних верстатів у сфері металообробки.

Принцип дії.

Специфікою токарно-карусельних верстатів є токарна обробка деталей великого діаметра і ваги, що мають невелику висоту. Горизонтальне розташування столу дозволяє проводити вивіряння та встановлення деталі в планшайбу з найменшими зусиллями. Відсутність згинальних сил при вертикальному розташуванні деталі позитивно позначається на точності обробки.

Карусельні верстати дозволяють обробляти різцем як внутрішні, так і зовнішні поверхні різного профілю. Отвори в заготовках на токарно-карусельних верстатах обробляють широким набором робочих інструментів, серед яких виділяють мітчики, зенкери та свердла.

Верстати карусельного типу оснащують револьверними головками, на яких закріплюється додаткове обладнання, що дозволяє здійснювати цілий спектр різних операцій, серед яких виділяють шліфування, довбання та фрезерування.

Крім універсальних верстатів, токарна обробка деталей великого діаметра здійснюється у карусельних баштових верстатах, а також на спеціальному обладнанні з кільцевою планшайбою.

Основний рух, який виконує верстат – це плавне обертання столу із закріпленою на ньому заготівлею. Рухи подачі забезпечують переміщення вертикально та горизонтально (збоку) розташованих супортів, до другорядних (додаткових) рухів відносять повороти револьверної головки та переміщення поперечки.

Рассказать о статье