Які бувають дитячі майданчики

Декабрь 16, 2019
Дром ру хаовск

Достаток дитячих майданчиків на ринку іноді змушує покупця мучитися сумнівами - як зробити правильний вибір? Яку майданчик віддати перевагу - дерев'яну, пластикову або з металу? Що повинно бути в її складі? Відповіді на ці питання і, відповідно, правильний вибір майданчика залежать від деяких нюансів - віку дітей, для яких вона призначена, їх захоплень, місця установки і іншого.

Компания PlayGrounds предлагает саміе лучшие детские площадки, маленький клиент, точно будет доволен.

Які бувають дитячі майданчики?

Як вибрати дитячий майданчик: дерев'яна дитячий майданчикНайчастіше дитячі майданчики поділяють за матеріалом виготовлення. Вони можуть бути:

дерев'яними;

металевими;

Пластиковими.

Нерідко матеріали змішують, наприклад, основа, сходинки на сходах, пісочниця зроблені з дерева, а гірка і аксесуари - з пластика.

Дерев'яні майданчики найбільш популярні. З деревини можна зробити елемент будь-якої форми і розміру, цей матеріал цінують за екологічну чистоту, комфортні відчуття при тактильному контакті, довговічність при правильному догляді за майданчиком, міцність.

З недоліків користувачі відзначають обмежений термін служби, а також можливість отримати скалку. Але, по-перше, вічного нічого і немає - навіть сама міцна конструкція рано чи пізно прийде в непридатність. А, по-друге, для того, щоб не трапилася неприємна ситуація з скалкою - слід купувати якісні майданчики у перевірених компаній. У такому випадку всі елементи будуть відмінно оброблені, просочені спеціальним складом і покриті лаком, що практично виключає появу зазубрин.

Майданчики з пластика також користуються попитом. Вони легкі, отже, мобільні. Їх просто заново туди, куди зручно на даний момент, а яскраві кольори незмінно піднімають настрій. Пластик повинен бути перевірений фахівцями, на нього обов'язково потрібні сертифікати якості та безпеки.

Що стосується погодних умов - сучасний пластик з легкістю витримує чималі температурні перепади і морозостійкий. Підкуповує і легкість догляду за таким майданчиком - її не потрібно нічим додатково обробляти і фарбувати, досить вимити теплою водою з м'яким миючим засобом. Недоліком вважається низький рівень міцності матеріалу - він не підійде для підлітків, але ось для малюків буде в самий раз.

Металеві площадки міцні і довговічні, тому нерідко батьки зупиняють свій вибір на них. Проте, за відсутності належного догляду дитячі майданчики з металу покриваються іржею. Тому гірку або інші елементи обов'язково слід фарбувати і покривати захисними складами.

Ще одним недоліком вважається висока теплопровідність металу - влітку він нагрівається, а взимку стає крижаним. Торкатися до нього в обох випадках буде неприємно, особливо маленьким діткам. Тому споруди з металу, як правило, вибирають для компанії постарше.

Для правильного вибору потрібно враховувати, перш за все, вік дитини або дитячої компанії, яка буде користуватися майданчиком. Малюкам підійдуть і пластиковий варіант, і дерев'яний дитячий комплекс. Вони приємні на дотик при будь-якій погоді, досить міцні і зручні.

Для дітей старшого віку, особливо рухомих підлітків, краще зупинитися на металевій або дерев'яній площадці - пластикова вже не підійде, вона недостатньо міцна для такого навантаження. Як варіант, можна купити комплекс з змішаних матеріалів, наприклад, з металу з пластиковою гіркою і пісочницею - тоді вона буде універсальною для дітей будь-якого віку. Другий момент, який також потрібно врахувати - складність майданчика. Чим більше елементів на ній і опцій використання - тим міцніше повинен бути матеріал.

Рассказать о статье