6 способів скоротити витрату води

Октябрь 11, 2019
Бурение скважин в Московской

Кожен наш співвітчизник звик, що вода в надлишку видобувається з-під крана або з колодязя . Тому мало хто звикли дбайливо ставитися до неї. На жаль, при відключенні, поломки відпр вода або посухи доводиться стикатися з цією проблемою. Та й установка лічильників призводить до того, що рідина доводиться серйозно економити. Але, дотримуючись кілька порад, ви зможете істотно скоротити витрату рідини. Як же скоротити витрату води? Поради дозволяють його знизити, наведені нижче.

Замовити авіаквитки у будь-який час ви можете на сайті avia.proizd.ua.

1. Не забувайте закривати кран. Багато людей мають звичку залишати відкритою воду, йдучи в інші приміщення на кілька хвилин. Позбутися від такої шкідливої звички зовсім не важко. Зате в результаті ви зможете істотно скоротити витрату рідини, а значить і витрати при оплаті рахунків за комунальні послуги.

2. Користуйтеся кожною краплею. Якщо ви миєте фрукти або овочі, намагайтеся не виливати цю воду. Так, можливо вона буде не дуже чистою. Однак вона може послужити для поливу саду або клумби з квітами. Чекаючи, поки стече холодна вода і піде гаряча, підставте під кран відро або каструлю. Посуд швидко наповниться. І ви зможете використовувати цю рідину практично в будь-яких цілях.

3. Мийте посуд в стоячій воді. Так, мити посуд під потужним натиском з крана приємніше. Однак і витрата істотно збільшується. Так що, краще наповнити дві каструлі або тазу (а є і спеціальні раковини з двома відсіками) водою - одну для миття, а другу для ополіскування. І витрата різко скоротиться.

4. Може, пора купити посудомийку? Якщо вам регулярно доводиться мити велику кількість посуду, то посудомийка цілком здатна різко скоротити споживання води. Моделі замкнутого циклу використовують невелику кількість рідини, перемиваючи десятки тарілок і склянок.

5. Подумайте про прання. Як показує статистика, близько 20% води витрачається саме пральною машиною. Постарайтеся не запускати її даремно (заради пари футболок або двох пар шкарпеток), а завантажуйте її по максимуму. Так ви скоротите витрати електроенергії і води, і електроенергії. До того ж, деякі сучасні виробники роблять упор саме на економії. Така пральна машина стане для вас вдалим придбанням.

6. Встановіть новий унітаз. Величезна кількість води витрачається унітазами. Але якщо ви встановите модель з двома варіантами зливу, то витрата істотно зменшиться, дозволяючи вам пристойно економити.

Ось такі шість простих способів дозволяють скоротити витрату води.

Рассказать о статье