Характеристики та основні сфери застосування деревини дуба

Август 27, 2022

Деревина дуба: характеристики та основні сфери застосування

Деревина дуба широко використовувалася з давніх часів. Дізнайтеся про його основні переваги та дізнайтеся, чому до них варто звернутися. Деревина дуба має властивості, які мають великий попит у деревообробній промисловості та в народній уяві. Дуб – одне з найвідоміших і найцінніших дерев із давніх часів. Недарма він є синонімом сили, мудрості, витривалості та внутрішньої сили. До Вашої уваги брус дубовий ціна доступна та вигідна, без накруток і переплат.

Їх можна дізнатися по товстому стовбуру та великій висоті, яка може досягати 40 метрів. Деревина дуба відрізняється красою та твердістю. Завдяки своїй здатності виростати зі ствола дуби утворюють ліси, що мають велике значення для захисту екосистеми. Вони також пристосовані до виживання у багатьох типах ґрунту та кліматі. Ви можете знайти їх у більшості областей нашої планети, кожна область має свій певний різновид.

Деревина дуба та її властивості

Крім сосни, деревина дуба є однією з найпопулярніших серед теслярів та широкої публіки завдяки відмінному співвідношенню ціни та якості. Завдяки тому, наскільки більшими стають дуби та твердістю їх деревини, він дуже популярний у світі будівництва, меблів та оздоблення загалом. Якщо ви плануєте використовувати дубову деревину у своєму наступному проекті, читайте далі та дізнайтесь про всі особливості, які принесуть користь вашому проекту.

1. Відмінна стійкість до вологи

Однією з основних особливостей деревини дуба є її висока міцність. Його популярність у цьому відношенні така, що іспанський флот використовував його в 17 і 18 століттях для будівництва кораблів, кораблів та фрегатів. Проте деревина дуба використовується у морській галузі.

Це один з найчастіше використовуваних матеріалів в столярних роботах і дизайні інтер'єру, будь то меблі, стелажі або конструкційні елементи будинку, такі як балки та паркетні підлоги. Стійкість до вологи забезпечує тривалий термін служби.

2. Міцність та щільність

Як велике дерево дуб має повільний темп зростання, який може тривати до 200 років. Хоча цілком може дожити до 600 років. Дубова деревина має щільність близько 710 кг/м3, що відносить її до важкої або середньої категорії. Він має пряме зерно і є крупнозернистим. Якщо ви шукаєте деревину для цементування фундаменту нового будинку або виготовлення високоякісних меблів, деревина дуба вас не розчарує.

Рассказать о статье