​Розбираємо нюанси вибору паркану-жалюзі

Январь 9, 2020
От чего зависти стоимость

Розбираємо нюанси вибору, будівництва металевого паркану-жалюзі. Все частіше господарі хочуть, щоб огорожу виконувало не тільки захисну функцію, а й виступало частиною декору ділянки. Тому багато хто вибирає паркан-жалюзі - красиву конструкцію, яка добре приховує садибу від сторонніх очей. В якості основи ламелей застосовується дерево або метал. Останній переважніше - це гарантія довговічності споруди. До того ж можна придбати готові секції, що полегшує і прискорює монтаж. особливості конструкції. Ви можете замовити якісний та функціональний паркан жалюзі за вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Виготовляють ламелі з тонколистового оцинкованого сталевого профілю, якому на спеціальному верстаті надають форму і наносять полімерний шар.

При такому захисному покритті не потрібно фарбувати паркан, можна просто купити секції вподобаного кольору. Встановити їх нескладно самому.

Ламелі вирізаються по заздалегідь підготовленим шаблонах або кресленням. де застосовується

Це огорожа встановлюється з вуличною боку в приватному секторі, на дачі або в котеджному селищі. Можна монтувати на кордоні двох ділянок. Є ситуації, коли конструкція жалюзі підходить краще за інших. це:

Розташування садиби на болотистому ґрунті. В цьому випадку не рекомендують зводити суцільне споруда - велика ймовірність виникнення парникового ефекту. Ламелі, змонтовані під кутом, забезпечать вентиляцію повітря.

Необхідність проникнення на ділянку великої кількості світла. В умовах обмеженого простору завдяки такому забору по периметру можна висаджувати культурні рослини, для яких не буде перешкод для зростання.

Можливість переглядати з двору вуличну зону в той час, як відбувається у дворі залишиться прихованим від сторонніх очей.

Завдяки конструкційним особливостям через жалюзі зручно стежити за дітьми, що грають за межами садиби.

Серед переваг виділяють:

Довговічність. Термін служби металевих елементів досягає 50 років.

Цікавий вид. Огорожа з ламелей виділяється на тлі стандартних конструкцій.

Хороша светопропускная здатність. Похилі планки дозволяють світлу проникати всередину двору.

Можливість повітрообміну. Ламелі, змонтовані з невеликим кроків один від одного забезпечують на ділянці достатню вентиляцію.

Рассказать о статье