Переваги спіральних теплообмінників

Сентябрь 27, 2020
Бурение скважин в Московской

Виріб використовується для організації теплообмінного процесу між різними робочими середовищами, що містять невеликі за масою і обсягом тверді частинки і елементи.

Обирайте спиральные теплообменники на сайті компанії якісні і надійні.

Переваги спіральних теплообмінників:

робота спірального теплообмінника можлива при самих різних значеннях по температурі і тиску;

порівняно невеликі габаритні розміри до площі теплообміну;

можливо експлуатувати спіральний теплообмінник під великими навантаженнями;

спіральний теплообмінник в процесі роботи не забруднюється, що дозволяє заощадити на обслуговуванні, тим більше, що у даного виду теплообмінників є властивість самоочищення, навіть при роботі з сильно забрудненими речовинами;

різний витрата двох робочих середовищ по відношенню один до одного;

спіральний теплообмінник в роботі терпить мізерно малі втрати по тиску;

і нарешті, при замовленні спірального теплообмінника є великий вибір різних видів ущільнень, перетину каналів, їх ширини і т.д.

Спіральні теплообмінники можуть використовуватися в таких областях, як нафтопереробна промисловість, хімічна промисловість, целюлозно-паперова промисловість, металургія, текстильна промисловість, гірничодобувна і гірничопереробна промисловість, а також на газових і коксових родовищах і в процесах стерилізації.

Функції спіральних теплообмінників: від нагрівання і охолоджування до рекуперірованія тепла, конденсації і випаровування. Робочі середовища спірального теплообмінника можуть бути будь-якими: суспензії, рідини, каналізаційні води, полімери та гідросуміші, а також в'язкі рідини і рідини, в яких присутні тверді частинки і елементи.

Рассказать о статье