Як дешево відремонтувати емальовану ванну

Декабрь 21, 2021

Дізнайтеся, як дешево відремонтувати емальовану та акрилову ванну. Радимо крок за кроком, як пофарбувати ванну.

На вашій ванні є жовті смуги і ви нічого не можете видалити? Перша думка, яка приходить до вирішення цієї проблеми, – покупка нової ванни. Ви можете замовити послугу відновлення емалі за самою вигыдною та не дорогою цыною. Це пов'язано не тільки з витратами в магазині сантехніки, але і з наймом плиточника, який полагодить і переставить плитку поруч із ванною. Ви можете поновити ванну самостійно. Досить робочого дня у ванній кімнаті.

Якою фарбою пофарбувати ванну

Для фарбування емальованої ванни найкращим рішенням буде поліуретанова фарба, яка є чудовою альтернативою емалі. Емаль еластична поліуретанова призначена для захисту металевих поверхонь. Він стійкий до засобів для чищення, вологості, стирання і корозії. Завдяки гнучкій структурі фарба стійка до пошкоджень. Крім того, він надає блиску відремонтованим предметам, а різноманітність кольорів дозволяє легко підібрати колір для оформлення ванної кімнати. Адже ванна не обов'язково має бути просто білою!

Фарбування емальованої ванни покроково

Ретельно вимийте ванну та зачекайте, поки вона висохне.

Будь-які зазори в емалі заповнити спеціальною шпаклівкою. Це продукт, який часто буває як пасти, яку необхідно змішувати з водою. Шпаклювання використовується для заповнення тріщин, порожнин або подряпин.

Коли шпаклівка висохне, відшліфуйте поверхню ванни, доки вона не стане гладкою.

Пофарбуйте ванну підтримка. Це забезпечить найкраще зчеплення інших шарів фарби. Не забудьте додати затверджувач у фарбу грунтовки.

Зачекайте 6 годин та нанесіть ще один шар грунтовки.

Ще через 6 годин можна починати фарбування ванни ремонтною фарбою (поліуретан).

Фарбування акрилової ванни покроково

Загрубайте поверхню ванни наждачним папером.

Знежирити поверхню. Для цього можна використати екстракційний бензин.

Тріщини та подряпини загладити полірувальною пастою. Замість полірувальної пасти можна використовувати автомобільну поліроль на основі воску. Відполіруйте поверхню ганчіркою.

Якщо подряпини глибші, використовуйте рідкий акрил.

Рассказать о статье