Важливість професійного чищення бойлера

Март 23, 2023

Чому важлива професійна чистка котла?

 • Запобігає поломкам і ремонтам
 • Покращує енергоефективність
 • Забезпечує безпеку
 • Збільшує термін служби котла
 • Зменшує витрати на опалення
 • . До Вашої уваги сайт де Ви можете замовити послуги з чищеня бойлеру за самою вигідною та доступною ціною.

Котли є невід’ємною частиною багатьох будинків і підприємств, забезпечуючи теплом і гарячою водою протягом року. Однак, як і будь-яка механічна система, котли потребують регулярного технічного обслуговування, щоб забезпечити їх безпечну та ефективну роботу. Одним з важливих аспектів обслуговування котла є очищення, яке має виконувати професіонал.

Ось кілька причин, чому професійне очищення бойлера є таким важливим:

 • Запобігає поломкам і ремонту: з часом котли можуть забиватися брудом, пилом та іншим сміттям, що може спричинити їх несправність або навіть повну поломку. Регулярне чищення фахівцем може допомогти запобігти цим проблемам і забезпечити безперебійну роботу котла.
 • Як почистити бойлер

  Необхідно щорічно проводити чищення казана. Ось поради, яким ви повинні слідувати, щоб очистити бойлер самостійно:

  1. Перед розбиранням вимкніть електрику та паливо.

  Перш ніж розпочати розбирання котла, відключіть як електроживлення, так і подачу палива. Не забудьте це зробити. Забути небезпечно і може призвести до ураження електричним струмом або пожежі.

  Вимкнути електроживлення головним вимикачем. Потім зверніть увагу на клапан відсічення палива.

  Можливо, вам вдасться від'єднати лінії живлення та паливопроводи від котла. У цьому випадку помістіть паливну магістраль у контейнер на випадок, якщо з магістралі капатиме паливо. Це допоможе зловити його.

  Зачекайте щонайменше три години, щоб дати котлу час охолонути. Як тільки він перестане бути гарячим на дотик, ви можете розпочати відкриття вентиляційного отвору. Використовуйте викрутку для цієї частини роботи.

  Потім можна відкрити дверцята камери згоряння. Ви знайдете двері перед котлом. Зніміть гайку на двері за допомогою гайкового ключа, щоб відкрити її.

  2. Чищення котла

  Тепер, коли електрику та подачу палива відключено, настав час почистити котел. Для цього завдання вам знадобиться дротяна щітка. Цей тип щітки досить сильний, щоб видалити навіть стійку сажу зі стінок камери згоряння.

  Сажа є побічним продуктом паливно-повітряної суміші. Накопичення сажі може спричинити корозію стінок цієї камери.

  Візьміть якнайбільше його за допомогою пензля. Потім ви можете видалити сажу, що залишилася, за допомогою пилососа. Якщо у вас є кошти, подумайте про оренду промислового пилососу у місцевому господарському магазині

Рассказать о статье