Необхідна технологія і устаткування для виробництва деревного вугілля

Март 23, 2020
Бурение скважин в Н Новгороде

Давно відома ефективність деревного вугілля, як одного з екологічно чистих продуктів тепла.

Зайдя на сайт husgarden.com.ua вы сможете выбрать себе аккумуляторную технику для ухода за участком по выгодной цене.

В якості палива деревне вугілля знайшов широке застосування в побутовій сфері, крім того він використовується в металургії при отриманні кольорових металів, в хімічній промисловості, сільському господарстві.

Викиди від спалювання не приносять шкоди екології, часто деревне вугілля служить добавкою в корм для тварин, а в сфері будівництва виступає в ролі ізоляційного матеріалу, в медицині використовується для отримання активованого вугілля, в харчовій промисловості - для барвника E153 і т.д.

Виробляючи деревне вугілля за технологією і з нормальним обладнанням, можна побудувати прибутковий і нескладний бізнес, вимагає невеликих стартових інвестицій.

Так як області застосування деревного вугілля різноманітні, то його розфасовка і подальший продаж принесе нормальний дохід.

Технологія виробництва деревного вугілля

Отримують деревне вугілля, як і випливає з назви, з різних порід дерева, пиломатеріалів - м'яких і / або твердих, типу модрини.

Виходячи з цього, деревне вугілля класифікується на

чорний,

білий і

червоний,

згідно ж ГОСТ підрозділяється на сорти А, Б, В.

Для виробництва деревного вугілля поряд з дровами, гілками сучками, корою, пнями, корінням підходять також будь-які відходи меблевих виробництв, лісопилок, лісових господарств, а також торф. Підійдуть і некондиційні пиломатеріали з модрини.

Витрати на закупівлю колотих дров складуть в середньому 45 доларів за кубометр. Витрата матеріалу залежить від породи дерева: на 1 тонну готової продукції потрібно близько 7 куб. м. берези, 10-12 куб. м. тополі, осики, липи, інших деревних порід невисокої щільності.

Деревне вугілля утворюється шляхом піролізу - спалювання деревини без доступу кисню в спеціальних ретортних печах мобільного або стаціонарного типу.

Процес виглядає наступним чином - деревина - пиломатеріали, завантажується в бункер і надходить в камеру печі, де під дією високих температур відбувається горіння газів - летючих продуктів піролізу.

Після повного вигоряння, про який сигналізують спеціальні датчики на вугіллевипалювал печі, деревне вугілля вивантажується і остуджують, потім відбувається його поділ на брикети або дроблення, і, нарешті, фасування в паперові або поліетиленові пакети.

Вартість і перелік обладнання для отримання деревного вугілля

Піч вугіллевипалювальна (ретортне) - від 600 до 3200 доларів в залежності від ємності бункера, виробника, типу;

Ваги електронні - 180 у.о .;

Електрогенератор - 625 $;

Бензопила електрична - від 150 у.о. / шт .;

Сокира-колун - від 25 $ / шт .;

Верстат дровокольного - від 3 до 9 тисяч доларів.

виробничі площі

Для організації власного цеху для отримання деревного вугілля потрібно виробнича площа, розміщена за містом, розміром в 200 кв. м. з урахуванням відкритого майданчика для установки печі і закритих складських приміщень. Середні витрати на оренду складуть 625 доларів на місяць.

персонал

З персоналу для обслуговування устаткування буде потрібно 2-3 некваліфікованих робітників, менеджер з продажу, бухгалтер (може бути приходять), сторож.

Фонд заробітної плати, виходячи з кількості в 5 чоловік - 2300-2500 $.

Інші витрати

Додатковими статтями витрат будуть оформлення підприємництва та документації (300 у.о.), витрати на придбання упаковки для вугілля (0,3 $ за шт.), Транспортні та інші накладні витрати (1,5-2 тисячі у.о. ).

Ринки збуту продукції

Торгові мережі, будівельні гіпермаркети, мережі АЗС, не варто списувати з рахунків закладу громадського харчування - за сезон кафе і ресторани спалюють до 4 тонн деревного вугілля.

Оптова ціна продажу деревного вугілля стартує від 0,625 у.е. за кг. Чистий прибуток при активному збуті і без простою виробництва може досягати 2000 доларів на місяць.

Рассказать о статье